2.07...3.07.2010 Hard Rock Laager

Peod, reisid, matkad, kogunemised ja kontserdikülastused.

Moderators: Jaanus, tavs

Post Reply
User avatar
Jaanus
Site Owner
Posts: 1601
Joined: Mon Dec 05, 2005 22:00
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

2.07...3.07.2010 Hard Rock Laager

Post by Jaanus » Thu Feb 18, 2010 18:32

HRC wrote:Eesti raskeimalt rokkiv festival kestab parimate traditsioonide kohaselt selgi aastal kaks päeva, mille jooksul pakuvad kakskümmend kaks bändi kahelt lavalt publikule terve spektrijagu stiile rokist ekstreem-metalini. Bände on oodata mitmest-setmest eri riigist ning kui eelmisel aastal keskendusime me veidi rohkem kodumaistele artistidele, siis seekord on plaan muuta Laager jälle mitmekesisemaks nii Baltikumist, Põhjamaadest kui ka kaugematest kantidest pärit tugevate nimedega.

Olgu neist hetkel välja hõigatud kaks!

Hard Rock Laagril on au ning siiralt hea meel esitleda: FINNTROLL (fin) ja ROTTING CHRIST (gre).
Omalt poolt lisaks sellele siis info, et minu saunaimpeerium pakub oma teenuseid Vana-Vigalas ka sel aastal, seejuures kui vähegi võimalik, siis on ka sel aastal plaanis rentida kümblustünn.

Kui masu vahepeal üle pea ei kasva, siis tuleb ka sel aastal juba neljapäeva, 1. juuli õhtul algusega kell 19:00 Vigala jõe kaldal soojenduspidu, mida tähistame ülemeeliku saunaõhtuga, kuhu on (tasuta) sauna oodatud kõik huvilised, kaasa arvatud need, kes Hard Rock Laagri enda pidustustest osa võtta ei plaani. Järgmised 2 päeva töötab saun kulude tagasiteenimise reziimil, ehk siis sauna saamiseks on vajalik pilet osta või saunaimpeeriumi jaoks natuke tööl olla.

Praeguseks olen kokku leppinud selle, et sauna kohale- ja äraveoga aitavad mind sarnaselt eelmisele aastale Virko ja Doom.

Saunaimpeeriumi reedel ja laupäeval töös hoidmiseks olen kokku leppinud praeguseks Taaviga. Samasugustele ametikohtadele on välja pakkuda veel järgmised diilid:

1. Kahe inimesega tahaks teha diili, et minu poolt HR Laagri pilet + promosärk + piiramatu impeeriumi teenuste kasutamine Hard Rock Laagris, Sinu poolt vastutasuks 8 tundi tööd sauna juures (reede ja laupäeva peale kokku).

2. Kuni kaheksale inimesele on välja pakkuda selline diil, et minu poolt tasuta piiramatu saunateenuste kasutamine Hard Rock Laagris, Sinu poolt vastutasuks 2 tundi tööd sauna juures.

Nagu näha, siis punktis 2 nimetatud diil on sel aastal töötaja jaoks natuke "kehvem diil" kui eelmisel aastal. See on tingitud vajadusest natuke kulusid optimeerida (eelmisel aastal jäin kergelt miinusesse) ning kuna eelmisel aastal mõned just selle diiliga tööl olnud inimesed avaldasid ise arvamust, et ma olen selle pakkumisega natuke liiga helde olnud, siis tundus mõistlik just selle koha pealt inimesele natuke tööd juurde panna, samas hoides võrreldes eelmise aastaga kokku ühe 8-tunnise töötaja.

Töö sauna juures tähendab laias laastus käepaelte müüki ja sauna ahju kütmist. Tööl oldavad ajad saavad ära jaotatud nii, et leiduks parim kompromiss sellest, et kõik teda huvitavad bändid ikka ära näha saaks ning selle lepime kokku siis, kui ajakavad paigas on. Sauna juures on pidevalt korraga tööl 2 inimest. Abi vajan reedel kella 17:00-st kuni 1:00-ni ja laupäeval kella 12:00-st kuni 1:00-ni. Vahetused teeme lihtsuse huvides täistundidel.
Kui tahan autoga mittevedavat silda kaasa vedada, siis sõidan haagisega.

User avatar
margus
Posts: 1363
Joined: Tue Dec 06, 2005 16:42

Post by margus » Thu Feb 18, 2010 19:01

ma võin pühap tulla rehaga trussikuid ja sokke kokku riisuma
Image

User avatar
misery
Posts: 262
Joined: Wed Feb 08, 2006 10:48
Location: Sõle
Contact:

Post by misery » Fri Feb 19, 2010 10:34

hullult hea meelega oleks 1 neist kahest, kes saavad sauna juures täiskomplekti, vastutasuks 8h tööd :)
I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it!

User avatar
Jaanus
Site Owner
Posts: 1601
Joined: Mon Dec 05, 2005 22:00
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by Jaanus » Fri Feb 19, 2010 11:09

Nonii, Merje sai kirja ja 1 vaba Hard Rock Laagri pilet siis veel välja pakkuda.
Kui tahan autoga mittevedavat silda kaasa vedada, siis sõidan haagisega.

User avatar
misery
Posts: 262
Joined: Wed Feb 08, 2006 10:48
Location: Sõle
Contact:

Post by misery » Mon Mar 01, 2010 16:21

nagu hästiinformeeritud kanalid mind on informeerinud, siis ka see teine 8h tööd nõudev koht on tänase seisuga täidetud :D
I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it!

User avatar
Jaanus
Site Owner
Posts: 1601
Joined: Mon Dec 05, 2005 22:00
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by Jaanus » Mon Mar 01, 2010 16:23

Nii ta on jah. Tegelikult oli see isegi kolmas juba, Taaviga oli kokkulepe juba enne seda olemas, kui selle teema siia püsti panin.

Aga viimase 8h ameti sai endale Aili.
Kui tahan autoga mittevedavat silda kaasa vedada, siis sõidan haagisega.

User avatar
Jaanus
Site Owner
Posts: 1601
Joined: Mon Dec 05, 2005 22:00
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by Jaanus » Fri May 28, 2010 14:30

Neid 2-tunniseid diile olen praeguseks kokku leppinud nelja inimesega, seega pooled kohad kaheksast on hõivatud.

Panen nimed siia kirja (et endal meelest ära ei läheks :D):

Steffi
Liisi ja Mehis
Rivo

Lisaks arvas Margit (Emily), et nad Eldariga võiksid ka äkki olla, aga kuna ta Eldariga polnud sellest rääkinud, siis see vajab üle täpsustamist.

Kes veel tahab minuga diili teha, andke teada.

Ja sel aastal siis veel selline positiivne uudis, et kuna kümblustünni rendifirma pakkus üsna mõistlikku diili, kui ma tünni pikemaks ajaks järjest võtan, siis sel aastal on kümblustünn kohal kogu meie seal oleku aja, kaasa arvatud neljapäevasel eelüritusel.

Delfis oli artikkel ka seekordsest laagrist, saun ka ilusti ära mainitud :)
http://publik.delfi.ee/news/muusika/har ... d=31332053
Kui tahan autoga mittevedavat silda kaasa vedada, siis sõidan haagisega.

User avatar
Jaanus
Site Owner
Posts: 1601
Joined: Mon Dec 05, 2005 22:00
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by Jaanus » Sun May 30, 2010 23:59

Niisiis... "2-tunniste diilidega" on sauna juures ametipostile lisandunud Liisi ja Rene.

Ja nüüd oleks vist ka aeg hakata hõiskama sel teemal, et tundub, et sel aastal voolab dushist lausa sooja vett :D

Nimelt ostsin ma 500 krooniga kasutatud gaasiga töötava veeboileri ja viisin selle spetsialistide kätte, et see üle kontrollitaks, ära hooldataks ja düüsid välja vahetataks (see viimane on vajalik selleks, et ma saaks seda balloonigaasiga kasutada). Homme lähen ja toon ta hooldusest ära (see pull läheb mulle kokku 650 krooni lisaks maksma). Aga loodan, et rahvas hakkab nüüd rohkem dushi all käima ja see investeering ennast ära tasub :)
Kui tahan autoga mittevedavat silda kaasa vedada, siis sõidan haagisega.

User avatar
margus
Posts: 1363
Joined: Tue Dec 06, 2005 16:42

Post by margus » Mon May 31, 2010 9:51

a ma ostsin ka omale kogemata pileti.... sektor on Vana-Vigala.

kas keegi on veel samas sektoris ? rida ja kohta polnud märgitud, nii et sellest on vist suva siis... :P
Image

User avatar
Jaanus
Site Owner
Posts: 1601
Joined: Mon Dec 05, 2005 22:00
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by Jaanus » Tue Jun 01, 2010 14:43

Ostsin eile juurde siis veel gaasiballooni ja muu vajaliku pudi-padi ning panin katsetamiseks eile õhtul kodus kogu süsteemi kokku. Sissejuhatuseks suutsin ühe toru katki keerata, aga siis otsustasin, et tegelikult ei ole boileril seda toru üldse vaja ning ma eemaldasin ta :D

Pauku ei käinud, aga esiku põranda sain küll esialgu märjaks :D (aga see oli puhtalt ka mu oma viga). Üldiselt kõik toimis ja seega saab tõepoolest sel aastal Vana-Vigalas sooja veega dushi all käia :)
Kui tahan autoga mittevedavat silda kaasa vedada, siis sõidan haagisega.

User avatar
Jaanus
Site Owner
Posts: 1601
Joined: Mon Dec 05, 2005 22:00
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by Jaanus » Wed Jun 09, 2010 17:06

Kõik ametipostid sauna juures on siis praeguseks hõivatud. Kokkuvõtvalt on olukord järgmine:

Sauna kohale ja äraveoga aitavad Virko ja Doom.

Sauna juures on pikemalt tööl Taavi, Merje ja Aili.

Lühemalt on tööl Steffi, Liisi, Mehis, Rivo, Liisi, Rene, Margit ja Eldar.

Piiramatu kasutusega käepaela paneme varasemate eriteenete tõttu peale ka Margusele ja kuigi ma otseselt temalt mingit eesmärgipärast tegevust seal ei eelda, siis kui ta siiski tuleb ja midagi asjalikku räägib, siis teda võib kuulata küll :D
Kui tahan autoga mittevedavat silda kaasa vedada, siis sõidan haagisega.

User avatar
margus
Posts: 1363
Joined: Tue Dec 06, 2005 16:42

Post by margus » Wed Jun 09, 2010 17:46

ma ei taha käepaela
Image

User avatar
Jaanus
Site Owner
Posts: 1601
Joined: Mon Dec 05, 2005 22:00
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by Jaanus » Wed Jun 09, 2010 21:07

Ma ei küsinud, kas sa tahad.
Kui tahan autoga mittevedavat silda kaasa vedada, siis sõidan haagisega.

User avatar
tavs
Moderator
Posts: 1079
Joined: Tue Dec 06, 2005 11:13
Location: tallinn/tehnika

Post by tavs » Thu Jun 10, 2010 13:53

Ja mina ei pidanud lõuga saama kui ma ette nähtud ajast rohkem sauna juures olen.
paha moderaator

User avatar
Jaanus
Site Owner
Posts: 1601
Joined: Mon Dec 05, 2005 22:00
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by Jaanus » Fri Jun 18, 2010 0:39

Kuna ma ise harrastan ka mõnikord tähenärimist, siis panen tänaseks (reedeseks) päevaks sauna hinnakirjad teistele närimishuvilistele üles :D

Laupäeval lähevad nad laia ilma levima ja kuigi ka pärast seda on võimalik närida, siis parem on seda teha enne.

Eesti keeles
Inglise keeles

Närida võib nii sõnastuse, sisu kui hindade üle ja ma olen tänulik igale parandusettepanekule. Millised neist parandusettepanekutest käiku lähevad - eks elu näitab :D

Kui kellelegi peaks huvi pakkuma, et mis mulle ometi pähe lõi, et peaaegu kogu varasema süsteemi pea peale lõin, siis siin on väike seletus minu mõttekäigule (keda ei huvita, ei pea lugema):

1. "Piiramatu kasutusega pilet" kõlab müügiletis küll hästi ja kuigi enamus inimesi jäävad selle kasutamisega mõistuse piiresse, siis eelmisel aastal sai laupäeva pealelõunal näha nii mõndagi inimest, kes sauna juurest piletit ostmata tagasi suundus, kuna kümblustünn oli pilgeni täis seal piiramatult vedelevaid inimesi.

2. Samas olen seisukohal, et inimesed, kes saunas (väga) palju tahavad olla, ei peaks iga tunni eest sama palju välja käima, kui sauna üksikkülastus. Seetõttu mõtlesin, et need "kolme tunni piletid" ja "kolme tunni lisapiletid" võiksid üsna mõistlikud olla. Piiramatu kasutamise eest tiksub natuke ikka saunale raha juurde ka ja samas peaks iga uue kolmetunnise pileti hind olema kliendile mõistlik.

3. Alati on sauna juures käinud palju ka neid tegelasi, kes tulevad jutuga, et tahaks ainult korra saunast läbi hüpata. Neile mõeldes siis sel korral poole tunni piletid. Samuti annab see võimaluse neile, keda alati on sauna juurde tulnud jutuga, et "tahaks dushi all käia, aga enne kiiresti paar leili visata".

4. Kuna reedel on sauna külastus alati väga palju väiksem ning mingist ülerahvastusest rääkida ei saa, siis tegin sel korral reedesed hinnad mõnuga odavamaks - äkki saab nii juba reedel sauna juures elu korralikult käima.

Tehniliselt tähendab see süsteem seda, et käepaelale hakkame sel aastal märkima pileti lõpuaega, mitte enam algusaega, nagu varem. Poole tunni käepaelad tulevad teistest erinevad, kuna nendega ei saa osta lisa kolme tunni piletit odavamalt ning on hea, kui väga lühikese kasutusega käepaelte omanikud sauna juures teistest erinevad. Süsteem tähendaks ka seda, et tuleb hakata natuke rohkem tähelepanu pöörama kellaaegadele inimeste käepaeltel. Samas usun, et kui sauna juures on pidevalt tööl 2 inimest + mina omajagu töllerdamas, siis 15-30 minuti tagant poolpistelise kontrolli läbiviimine ei tohiks ka probleeme tekitada.

Käepaelu tuleb kasutusele kolme eri tüüpi: poole tunni piletid, muud ajalise piiranguga piletid (1...3 tundi) ja piiramatu kasutusega käepaelad saunaga seoses tööl olevatele inimestele.

Ei oska öelda, kui hästi või halvasti uus süsteem toimib, aga ega ilma proovimata teada ei saa :)
Kui tahan autoga mittevedavat silda kaasa vedada, siis sõidan haagisega.

User avatar
Jaanus
Site Owner
Posts: 1601
Joined: Mon Dec 05, 2005 22:00
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by Jaanus » Fri Jun 18, 2010 10:27

Dušikabiini ukse peale läheb selline silt. Kes närida tahab või kellele tundub, et ma olen mingi keelelise perverssusega maha saanud, siis võib teada anda.

Peaks vist Hard Rock Laagri ümber nimetama Õigekirja Laagriks :D
Kui tahan autoga mittevedavat silda kaasa vedada, siis sõidan haagisega.

User avatar
tavs
Moderator
Posts: 1079
Joined: Tue Dec 06, 2005 11:13
Location: tallinn/tehnika

Post by tavs » Mon Jun 28, 2010 15:01

kas on äkki vajalik kirjutada, et personal ei vastuta järelvalveta jäetud asjade eest vms ?

Rubriik, et kle mees, kus mu sussid?
paha moderaator

User avatar
Jaanus
Site Owner
Posts: 1601
Joined: Mon Dec 05, 2005 22:00
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by Jaanus » Wed Jun 30, 2010 8:36

Mõte on hea, aga jääb järgmiseks korraks, sest seekordsed sildid printisin ja kiletasin ära juba enne Soome minekut.
Kui tahan autoga mittevedavat silda kaasa vedada, siis sõidan haagisega.

User avatar
eldar
Posts: 58
Joined: Wed Dec 28, 2005 13:08
Location: Päälinn
Contact:

Post by eldar » Sun Jul 04, 2010 14:25

Kes tähele pani siis TV3 jalutas festari alal ringi. Siis kui huvi võib kiigata aadressile http://www.tv3.ee/online ja valida 3. juuli uudistesaade. Kruvida 17:40 peale hakkab siis klipp pihta. 20:20 juures saab näha ka porri.

User avatar
tavs
Moderator
Posts: 1079
Joined: Tue Dec 06, 2005 11:13
Location: tallinn/tehnika

Post by tavs » Mon Jul 05, 2010 7:40

Vahva oli.
Tervitaks siinkohal saunabarunit ja saunameeskonda.

Nüüd hakkan ma ka korralikuks... :D
paha moderaator

User avatar
Jaanus
Site Owner
Posts: 1601
Joined: Mon Dec 05, 2005 22:00
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by Jaanus » Mon Jul 05, 2010 10:09

Saunamajor wrote:Tänud ka minu poolt kogu saunatiimilie
Kui tahan autoga mittevedavat silda kaasa vedada, siis sõidan haagisega.

User avatar
Jaanus
Site Owner
Posts: 1601
Joined: Mon Dec 05, 2005 22:00
Location: Tallinn, Estonia
Contact:

Post by Jaanus » Mon Jul 05, 2010 13:44

Päris hea artikkel :D
Kui tahan autoga mittevedavat silda kaasa vedada, siis sõidan haagisega.

User avatar
Virko
Posts: 186
Joined: Tue Dec 06, 2005 22:16
Location: Tallinn, Estland

Post by Virko » Sat Jul 10, 2010 10:40


Post Reply