Esileht

Allikas: Jaanuse wiki
Jump to navigation Jump to search

See siin on Jaanuse wiki. Kogun siia tarkusi ja kogemusi, mida oma hobitegevustes talletamist väärivaks pean. Siin olev info võib mingitel juhtudel olla ka teistele oluline, kuid võib ka mitte. Kasutamine omal vastutusel :)

Tasub mainimist, et alates jaanuarist 2016 kuni 15.11.2017 oli siinne wiki kasutusel ka Tipikate Rattamatkaklubiga seotud info kogumiseks. Praeguseks on kogu see info viidud üle Tipikate Rattamatkaklubi domeeni alla, ümber struktureeritud ja korrastatud. Kõik, mis vähegi puudutab Tipikate Rattamatkaklubi tegemisi, asub nüüd siin:

Seoses Tipikate Rattamatkaklubiga seotud teemade ära liigutamisega on käesolev wiki praeguseks ka pehmelt öeldes "hõredaks" jäänud. Kuna internetilehtedel ja e-mailides leidus varasemalt ka rohkelt linke, mis viitasid otse siinse wiki artiklitele, siis sai peale ümber liigutamist võetud siin wikis kasutusele tehnoloogia, mis vähemalt oluliste artiklite puhul kasutaja uude ja õigesse kohta edasi suunab. Näiteks, kui keegi kasutab vana otselinki, et saada infot Tipikate Rattamatkaklubi tegemistes kasutatava Zello rakenduse kohta, siis lendab ta otsejoones vastava ümber liigutatud artikli juurde Tipikate Rattamatkaklubi teabebaasis.

Kui nüüd pöörduda tagasi käesoleva wiki juurde, siis hetkel on siin artikleid ja kategooriaid vähe. Võimalik ka, et kategooriate liigitus muutub lähemal ajal. Või kaugemal ajal. Hetkel on siinsed vähesed artiklid koondatud järgmiste kategooriate alla: